Všehochuť nápadů, zamyšlení, tužeb i názorů • Hess a souvislosti - čti pro zamyšlení                          (vloženo 10.8.2004)

 • Minomet a souvislosti - čti jen máš-li chuť a čas                          (vloženo 10.8.2004)

 • Ještě máte pár dnů, než definitivně uzavřeme červnové číslo Country Zpravodaje AHOJ. Všichni provozovatelé pevnostních muzeí máte poslední šanci dát informace o době otevření vašeho objektu, nejlépe ve tvaru co je otevřeno, kdy je to otevřeno a hlavně kontakt, nejlépe mobil. Spousta kamarádů courá se Zpravodajem po kapsách naším pohraničím a rádi váš objekt navštíví, když budou vědět, co se v jejich blízkosti nachází.
  Po uzávěrce dám stejné informace i na webík Country Zpravodaj AHOJ - téměř denně aktualizovaná verze kde vám pro změnu nabízím akce country, folk, bluegrass, western, tramping....prostě všechno o přírodě.                          (vloženo 24.5.2004)

 • Dopis od kamaráda, aneb...
  všechno je tu                          (vloženo 16.5.2004)

 • Za pár dnů....
  Za pár dnů, konkrétně 16.4.2004, dorazím na víkend do Starého Města pod Sněžníkem. Přátelé, komu jsem naslibovala CD nebo něco jiného, ozvěte se. O Velikonocích budu pálit a pálit a třídit a dobíjet baterky a chystat nějakou tu dečenku, aby mi bylo na palandě teploučko :-) Těším se na vás všechny
  a přeji krásné svátky            (vloženo 7.4.2004)

 • Tak mě napadlo....
  Zkusila bych těm z vás, kteří se jen chodíte juknout na novinky, posílat informačí mejly vždy po každém updatu. Jako to dělá třeba Vašek Bartoš, čímž se s jeho webem nechci srovnávat. Ozvěte se, budete-li tuto minislužbu chtít.            (vloženo 22.2.2004)

 • 14. února 2004 neslavím Valentýna. Já ho mám každý den. HOWGH.
  Bunkrování o bunkrech v třineckém Klubu mladých BUNKR bylo z mého pohledu fiasko, z pohledu vedení klubu byla jen mládež nezvykle divoká. Ale zkusila jsem si to. Prezentace připravena v Powerpointu, který je hravý a dá se s ním čarovat, pár /doslova/ zájemců bylo taky. Ověřila jsem si, že opevnění může zajímat tak 0,00001 procenta obyvatelstva. Jsem ráda, že mladičký kamarád Honzík si poprvé zkusil vystoupení před veřejností, že byl prima a jeho informace o LOčkách byly skvělé. Následně, při vínku, mi bylo doporučeno orientovat se na domovy důchodců. Prve jsem se nafoukla, ale pak mi došlo, že by to vskutku mohl být i zdroj informací. Uvidíme. Příště snad budu ukazovat obrázky našich krásných i nekrásných pevností na faře, v březnu.......
  Podařilo se mi, resp. příteli trampovi, najít v Třinci pomník /hrob?/ dozorce FS Rudolfa Josieka, který byl zastřelen při přepadu SOS 28.9.1938 u Horních Loman u Aše. Ze strany Celní správy MF ČR přislíbena oprava písma na pomníku.
  Krásné mapy jsem dostala k dalšímu zpracování. Nevím, co s nimi provedu. Chtělo by to nový webík, možná jen mapový.... a odborníka, což já nejsem. Snad bude spolupráce.
  Šokovala mě kamarádka Kachně z Brna. Stačí kliknout sem a dál do novinek a najít si datum 5.1.2004. Silvestrovská léčba šokem - a do mdlob padali i místní znalci.
  Nového webíka jsem pomohla přivézt na svět. Ještě je mnoho co vylepšovat, update bude zřejmě pružnější než tady. Tak se pojďte podívat :-)
  A zítra....zítra půjdu objevovat Šibenici.      (vloženo 14.2.2004)

 • Dneska přidány akce na r. 2004, můžete mi poslat pozvánku na tu vaši, uveřejním :-)
  Nepovedlo se mi inteligentně "sejfnout" loňský rok.
  PROČ - něco o roku 2003 a pláááány...
  Odstraněn úsek FOTO z důvodu duplicit. Takže fotky hledejte všude, hlavně pod PUTOVÁNÍ. Krásnou fotku kabelovky si teď můžete vychutnat tady.
  Letos se pokusím nedělat duplicity v AKCE a PUTOVÁNÍ, snad se to povede :-)
  Do úseku RARITKY přivítám i vaše povedené fotečky. I jiné "trhlé" nápady.
  Váhám co s MAPY, protože ta jedna je tam vskutku opuštěná.
  KNIHOVNA doplněna o další tituly.
  Těším se na setkání s vámi v terénu i někde jinde.
  A co ta touha, přání, sen? GPS šly cenově dolů, tak snad......      (vloženo 21.1.2004)

 • Reflex - reakce na počteníčko v časopise Reflex č. 49/2003      (vloženo 6.12.2003)

 • Pátky - občasná setkání      (vloženo 6.12.2003)

 • WEB - cítím, že tenhle webík je už poněkud zmatený. Potřebovala bych vaši reakci, jestli se ještě orientujete. Jak se vypořádat s archivací r. 2003, grafikou, co tu mám totálně blbě a co by chtělo vylepšit, případně přidat nebo zlikvidovat. Technicky se už moc rozvinout neumím, snad uspořádáním. Nojo, házím na druhé KNOW HOW....a proč ne?? Těším se na sprdunk i náměty      (vloženo 6.12.2003)

kabelová studna pod R S-59 13.6.2003